Evden Para Kazanmak

Evde Boncuk İşi Yaparak Para Kazanmak

Evde hem oturarak hemde ek iş yaparak para kazanmak isteyen birçok bayana güzel iş fırsatları sunmaya devam ediyoruz.Son yılların en iyi kazandıran işlerinden biriside şüphesiz boncuk işidir.
Diyelimki boncuk işine başladınız.Her zaman farklı renkler,tasarımlar ortaya çıkartabilir satışlarını arttırmak için farklı malzemeleri de kullanabilirsiniz.Boncuk ile yapılan birçok işler özellikle sanatçılar tarafından oldukça tercih edilmektedir.Evinizde,balkonunuzda rahatlıkla boncuk işleri ile uğraşabilirsiniz.

Nasıl Başlanır?

1-
İlk olarak boncuk yapmayı öğrenin ve küçük iş yerlerinin nasıl idare edileceğini iyice öğrenmeye özen gösterin.Her zaman gelişmeye açık olun.İnternet üzerinden benzer kanalları sık sık takip edin ve kendinizi bu boncuk işinde geliştirin.

Nasıl daha iyi olabilirim,nasıl farklı tasarımlar çıkartabilirim konusunda kendinizi zorlayınç.Boncuklar ile ilgili ürünler,el işi ürünleri satan dükkanlar ile iletişime geçin.

2-

Bu işi ilerletmek için tüm boncuk işini evinizde halledin.Bir plan hazırlayın ve bu plana göre hareket edin.
Bu ürünleri pazarlarken kendi isminizi mi kullanacaksınız? Veya yeni , akılda kalıcı bir isimmi?
Sunmuş olduğunuz boncuk ile ilgili ürünlerin nerede kullanılacağı,ne tarz olacağı hakkında ileri görüşlü bir plan hazırlanmalıdır.
Ürünlerinizi hangi kanal ile sunacaksınız? İnternet üzerinden mi, yoksa herhangi bir dükkana toplu halde satmak mı?

Başlangıç ve yönetim masrafları

3-
Maliyetler için köşede bir paranız olsun.Başlamadan önce para biriktirin.Ruhsat ve izinlere,gerekli malzemelere ve araç gereçlere ihtiyacınız olacaktır.

4-
Yaptığınız ürünleri her zaman stoklamaya özen gösterin.

5-
İnternet sitesi açın.Veya açtırarak ufak bütçeler ile ilanlarınızın resimlerini,fiyatlarını ve rengini ilana koyun.Belirlediğiniz fiyat ile pazarlamaya başlayın.

6-
Sosyal medya üezrinden paylaşımlar yaparak satışlarınızı arttırabilirsiniz.Facebook veya instagram bu konuda oldukça güzel araçlardır.

İpuçları

Dükkan sahipleriyle temas kurarken kişiye özel butikleri ve dükkânları tercih edin. Büyük mağazalara göre bu tip işletmeler size daha çok sipariş verir.

Dükkan sahipleri ile iletişime geçerken ufak dükkanları ve kişiye özel olan butikleri tercih etmeniz sizi doğru yolda ilerletecektir.Bu tip iş yerleri her zaman daha fazla iş vermektedir.Evde boncuk işi yaparak para kazanmak isteyen bayanlar sipariş üzerine de çalışabilirler.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir