Evden Para Kazanmak

Evde Kürdan Paketleme İşi Yapmak

Evimde oturup ek gelir kazanmak istiyorum diye düşünüyorsanız bu makalemiz sizlere güzel yollar sunabilir.Her zaman kolay ve basit olmuş bu işte kürdan paketleme yapılıyor.İster tek ister birkaç arkadaşınız ile bu işi yaparak daha hızlı sonuçlara ulaşılabilmektedir.Bu işi düzenli ve azimli bir şekilde yaptıktan sonra 800-1200TL arasında bir geliriniz olacaktır.Erkek,kadın,yaşlı her yaş grubun yapacağı bu kürdan paketleme işi sizlere ek gelir imkanı sunacaktır.Haydi gelelim bu iş nasıl yapılır?

Evde Kürdan Paketleme İşi Nasıl Yapılır?

Bu işi birçok firma vermektedir.Kürdan paketleme işi vermekte olan firmalara yaptığınız üyelik sonucu onaylandığında sizlere bu şirketten paket ve kürdanlar gelmektedir.Bunun yanında bu kürdanları şu zaman içerisinde paketlemeniz gerekiyor diye bir tarihte verilmektedir.Verilen süreden daha önce bu kürdanları paketlerseniz firmaya bildirimde bulunabilir ve erken almalarını rica edebilirsiniz.Böylelikle firma size hızlı olduğunuzdan dolayı daha fazla kürdan paketleme işi verecektir.

Evde Kürdan Paketleme İşini Yapmak Zor mudur?

Zahmetsiz olarak yapılan bu işten oldukça güzel paralar kazanabileceksiniz.Eviniz de küçük çocuklar  varsa bu işi daha dikkatli yapmanızı öneriyoruz.Etrafa dağılmış olan kürdanları düzenli bir şekilde paketlere koymanız gerekmektedir.En sonunda ise size verilen logoyu veya markanın bahsi geçen yapıştırıcıyı pakete yapıştırabilirsiniz.Bu işte düzen her zaman önemlidir.Bu işi sıkılmadan,özverili bir şekilde yaparsanız ek gelirleriniz sizleri mutlu edecektir.

Kürdan paketleme işinden ne kadar kazanabilirim?

 

Firmalar kürdanların doldurulacak paket sayılarına göre her pakete bir fiyat biçmektedir. Ayrıca bu iş diğer işlere oranla çalışma saatine sahip olan bir iştir. Bu nedenle öncelikle bu işi uygun bir şekilde yapabilmek adına çalışma saatlerinizi belirlemeniz gerekmektedir. Daha sonrasında ise firmaya bu işi yapabileceğinize dair ikna etmeniz gerekmekte ve uygun çalışma ortamını, yardımcı kişileri de belirlemeniz gerekmektedir. Paket başına fiyat belirlenmesine rağmen, aylık gelirler değişiklik gösterebilmektedir. Ancak tahmini olarak bu işten sağlayabileceğiniz ek gelir 2000 ile 2500 lira arasındadır. Ayrıca firmalarla pazarlık payı yapma hakkınız da olacaktır.

Bu işte firmalar sizlere doldurmakta olduğunuz paketleme başına belli fiyatlar biçmektedirler.Çalışma saatleriniz belirleyip bu saatler arasında çalışmanız ve paketlemeniz gerekir.Sonrasında firmaya ben bu işi yapabilirim diye bildirimde bulunmanız ve gerekli tüm planı hazırladığınızı söyleyebilirsiniz.Sizlere tahmini olarak bir fiyat verecek olursak 800 ile 1200 tl arası ek gelir kazanabilmek mümkündür.

 

This Post Has 6 Comments

 1. yagmur gunay Reply

  Ben ev hanimiyimbu isi yapmak istiyorum gefcekten yapabilirim cok ihtiyacim var.

 2. Emrah Kazanıcı Reply

  Çok uzun zamandır bu işi arıyorum. Yapmayı çok istediğim bu işi yapmak acaba burdan mi nasip olacak? Mesajımı görüyorsanız lütfen dönüş yapin. Teşekkürler

 3. Nurten Derse Reply

  Paketleme isi yapmak istiyorum bahçelievler kocasinan 0537 358 13 60 acil

 4. Tülay Reply

  Ulasabilirsiniz

 5. hacer başaral Reply

  aydinda yaşıyorum bu işi yaparak grup kurabilirim

 6. Asil Reply

  Bana iş için uygun kadro varsa dönermisiniz?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir