Evden Para Kazanmak

Evde Nikah Şekeri Yapmak

Düğünlerin olmazsa olması arasında nikah şekerleri yer alır.Bu ayrıca evden para kazanmak isteyenler için ek gelir fırsatı da olmaktadır.Türkiye’deki birçok hanım, evde nikah şekeri yaparak geçimlerini sağlamaktadırlar.Şimdi bu konuyu en ince ayrıntısına kadar sizlere aktaracağız.Bu iş evde yapılacaklar arasındadır ve oldukça basit ve eğlencelidir.Düğün sezonlarında çalışma temponuzu iki katına çıkartarak işlerinizi yoluna koyabilirsiniz.Çiftlere farklı nikah şekeri tasarımları sunarak onlara farklı heyecenlar katabilirsiniz.Nikah şekeri yapmak için özellikle internette birçok video bulunmaktadır.

Evde nikah şekeri nasıl yapılır diye soruyorsanız sizlere nasıl yapıldığını ve hangi yerlerde tanıtacağınız hakkında bilgiler sunacağız.Bu tür siparişleri düğün salonlarından,sosyal medyalardan veya bayan kuaförlerinden alabilirsiniz.

1- Sosyal Medya

İnstagram,facebook veya youtube üzerinden sosyal kanalları açabilir ve nikah şekeri hazırladığınızı aktarabilirsiniz.Oluşturmuş olduğunuz bu sayfalara da yapmış olduğunuz nikah şekeri modellerini ekleyerek insanlara yaptığınız iş hakkında detay sunabilirsiniz.Özellikle farklı ve dikkat çekici nikah şekerlerini ekleyerek müşteri kitlenizi yavaş yavaş oluşturabilirsiniz.

2- Matbaalar

Düğün davetiyelerinin basıldığı yerlerin başında matbaalar gelir.Buralarda düğün sezonlarında birçok çift uğrar.Matbaalar ile anlaşıp nikah şeker modellerinizi buralara bırakabilir ve komisyon olarak onlarla çalışabilirsiniz.Gelen çiftlere bu yöntem ile nikah şekerleriniz hemen tanıtılmış olur.

3- Çeyiz Eşyası Satan Dükkanlar

Nikah şekeri satışları çeyiz eşyaları satan dükkanlarda da satılmaktadır.Özellikle bu tür dükkanlara bayanlar uğramaktadır ve bu tür ürünler her zaman dikkat çekmektedir.Bu tür dükkanlar ile komisyon olarak satış yapabilirsiniz.Bu dükkanlardan yüzlerce vardır ve kolaylıkla satış yapılabilmektedir.

4- Bayan Kuaförleri

Bayan kuaförlerine kesinlikle modellerinizi bırakabilirsiniz.Evlenecek olan birçok kişinin kuaföre uğradığı ve modelleri görünce hemen bakacağı bir gerçektir.En dikkat çeken nikah şekeri modellerinizi kesinlikle buraya bırakmalısınız.Hiç beklemediğiniz anlarda bile onlarca sipariş alabilirsiniz.

NİKAH ŞEKERİ MALZEMELERİ
Evde nikah şekeri yapımı için nikah şekeri malzemelerine ihtiyacınız olacak. Bu tür nikah şekeri malzemeleri için farklı fikirler ortaya koyacaksanız eğer, bu tür malzemeleri genellikle tuhafiyelerde, büyük alışveriş merkezlerinde, mobilyacılarda bulmanız mümkün. Ancak genel geçer nikah şekerleri için gerekli malzemeler arasında şunlar gösterilebilir:

Evlerde nikah şekeri yapmak için bir takım malzemelere ihtiyaç olacaktır.Bu malzemeleri genellikle alışveriş merkezlerinde,tuhafiye ve mobilyacılarda bulmak mümkündür.Farklı ve güzel nikah şekerleri yapabilmek için hayal gücünüzü kullanabilir ve hiç bir yerde olmayan farklı şekerler yapabilirsiniz.Unutmayın ki hiçbir yerde olmayan modeller her zaman daha fazla tercih edilmektedir.

  • İğnelik
  • Küçük Kutular
  • Kalp Aynalar
  • Yelpaze
  • Kuş Tüyü
  • Gelin Damat Figürü
  • El Aynası
  • Süsleme Kağıdı
  • Konfeti Parçaları
  • Harf Sticker

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir