Evden Para Kazanmak

Evde Tesbih Dizme İşi

Günümüzde işsizlik sorunu dışında, pek çok kişi aradığı özelliklere sahip iş imkanı bulamamaktadır. Evde oturduğu yerden iş sahibi olmak ve para kazanmak isteyen çok kişi vardır. Kadın veya erkek fark etmeksizin, evden uzak kalmadan, hem ev hem de iş ile ilgilenebileceği bazı işler bulunmaktadır. Sektörde çoğu fabrika veya işveren, evlere iş vererek, mal üretimi sağlamaktadır. Bu şekilde işveren ve işçi memnun şekilde iş üretimi sağlamaktadır. Evde tesbih dizme işi de bu özelliklere sahip işlerden biri olarak karşımıza çıkmaktadır. Bayanlar hem evde oturdukları yerden, evden uzak kalmadan, tesbih dizerek para kazanabilmektedirler. Üstelik kutu başına 50-100 TL arası değişsen fiyatlarda tesbih dizme işi, kadınlara ek gelir sağlamada etkili işlerden biridir.
evde-tesbih-yapımı

Tesbih Dizme Nedir? Nasıl Yapılır?

Tesbih dizme işi, süreklilik arz eden bir iş değildir. Belli dönemlerde belli sayılarda yapılması gereken bir iş olduğundan, firmalar, evlere tesbih dizme için iş vermektedir. Belli dönemlerde yoğun olarak yapılan tesbih dizme işi ile kadınlar evlerine ek kazanç sağlamaktadır. Tesbih dizme işini herkes rahatlıkla yapabilmektedir. Bu işi yapmak istediğinize dair bilgilerinizi verdikten sonra, evinize gelen kutudaki tesbihleri, ipe dizerek, ortaya tesbih ürünü çıkartıyorsunuz. Biitirdiğiniz tesbihleri firmaya göndererek, isteğinize göre paranızı peşin veya banka hesabınıza yatırılmasını isteyerek, güvenilir bir çalışma ortamı oluşturmuş oluyorsunuz. Evde tesbih dizme işi hem zevkli hem de ev ortamında uzaklaşmadan kazanç sağlayan bir iştir. Günümüzde çoğu kişi evden iş yapmaktadır. Özellikle bu tür aksesuar sektörü ve tekstil havlu sektöründe, evden iş yapan kişilerin çoğunluk olduğunu görmekteyiz.

Hangi İllerde Tesbih Dizme İşi Yapılır?

Evde tesbih dizme işi, Türkiye’de her bölgede yoğunlukla iş sahası olan bir sektördür. Ankara, İstanbul, Adana, İzmir ve Bursa gibi iller, tesbih dizme işinde ilk sıralarda yer alan illerdendir. Evde tesbih dizme işi yaparak kazanç sağlamak istiyorsanız, sabit ve düzenli bir iş olmadığını, belli dönemlerde yapılan bir iş olduğunun farkında olarak, tesbih dizme işi yapan firmalara ulaşarak bilgi sahibi olabilirsiniz.

This Post Has 4 Comments

 1. YASEMİN Reply

  tesbih dizme işi yapmak istiyorum. damla kehribar hastasıyımdır.

 2. Başak Sezen Reply

  İstanbul Maltepe’de 6 kişilik ekibimle el becerisi gerektiren hertürlü üretim işi yapıyoruz.. Fason iş yaptıran firmalar bizimle iletişime geçebilir.. Tesbih-boncuk dizme, paketleme, düğme ve diğer işler maksimum üretim garantili. sezen.basak@gmail.com

 3. Sibel eroğluer Reply

  İkitelli mehmet akif mah deyim dükkanım var evlere iş dağıtımı yapılır

 4. Zeynep Sevde-Asuman Reply

  İstanbul Beylikdüzü

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir