Evden Para Kazanmak

Evden Oturarak Para kazanmanın 9 Yolu

Keyfinize düşkün bir insan mısınız? Sizde oturduğum yerden para kazanmak istiyorum diyorsanız bu makalemizde size para kazanabileceğiniz tüm yolları anlatacağız. Bunların içinde birden fazla sektör yer alacaktır.Hem internet üzerinden hem el beceri işlerinden nasıl para kazanılacağını madde madde yazmaya başlıyoruz.Birçok kişi içinden demiştir şimdi yok öyle bir iş,çalışanlar neden çalışıyor o zaman? diye.Evde oturduğun yerden para kazanma işi ciddi emek,istikrar ve sabır isteyen bir iştir.

El işi nakış işleri:
El işinde nakış yapmayı seviyor ve hobi olarak yapıyorsanız bunu para kazanmaya yönelikte yapabilirsiniz.Birbirinden farklı nakış teknikleri vardır.Sizde bu konuda farklılığınızı kullanarak harika nakışlar ortaya çıkartabilirsiniz.Hamarat hanımlar! Bu fırsat tam sizlik. Nakış işlerinde ben ustayım , birbirinden güzel el işi nakışlar üretebilirim,sürekli olarak yapabilirim diyorsanız artık oturduğunuz yerden para kazanmaya başlayabilirsiniz.
Yaptığım nakış işlerini nerelere satacağım?: Nakış işleri en çok satılan ürünlerin başında gelmektedir.Özellikle el işi ise hemen satılmaktadır.İşin içinde emek olduğu zaman hemen para kazanılmaktadır.En yakın tuhafiyeye,küçük işletmelere giderek yaptığınız nakışları satabilirsiniz.

Kazak örerek para kazanma:
Günümüz de birçok kişi kazak örerek geçimini sürdürmektedir.Sezona göre kazak yapımı , modelli kazak örümü oldukça zor iştir.Fakat bilene tabi ki kolaydır.Kazak örme yeteneğiniz varsa hemen bu işe başlayabilirsiniz.Oturduğun yerden kazak örerek güzel ek gelirler elde edebilirsiniz.Kış aylarına özel örülen kalın,yünlü ve pamuklu kazaklar her zaman üst fiyatlara satılabilmektedir.Sizlere bir komşumdan örnek vermek isterim.Komşumuz haftada 5 kazak örüyor.Kazak başına 25 tl alıyor.Haftalık 100 tl, aylık ise 400 lira gibi bir para yapıyor.
Ördüğüm kazakları nerelerde satabilirim?: İşin içine el yapımı ürünler girdiği zaman kesinlikle elde kalmıyor.Hızlı bir şekilde satılmaktadır.Bunu hem çevrenizde ki insanlara hemde tuhafiyelere verebilirsiniz.Ama en çok kazanç sağlayabileceğiniz yer sosyal medyadır.Sosyal hesaplarınız var ise kendinize bir sayfa açın ve ördüğünüz kazakları burada paylaşarak insanlara tanıtın.

Yemek yaparak gelir elde etmek:
Eviniz de yemek yaparak da para kazanabilirsiniz.Bunun için öncelikle ilan sitelerine girip yemek arayan firmalar ile iletişime geçmelisiniz.İletişime geçtikten sonra ve anlaştıktan sonra yemekleri pişirmeye başlayabilirsiniz.Bir tanıdığım bir atölyeye günlük yemek yapıp götürüyordu.Atölyede 15 kişi çalışıyor ve 15 kişilik yemek yapıyor.Bunun içinde tatlısı da var. Bu tür firmalar ile anlaşmak oldukça basittir.Birçok firmada evden yapılıp,firmasına getirilmesini istemektedir.Yaptığım yemekler harika,tatlılarda ise parmaklarınızı yersiniz diyorsanız bu iş tam size göre.Günlük 120 liraya kadar bu işten para kazanmak mümkündür.

Sosyal medya danışmanlığı yapmak: 

Evde geçirecek bol vaktiniz var ve para kazanmayı sizde herkes gibi arzu ediyorsanız bu iş de size göre.Nedir bu sosyal medya danışmanlığı? Firmalar facebook,twitter,instagram gibi sayfalarında her zaman aktif olmaya ve doğru kitleye ulaşmak isterler.Gerek hizmetlerini,gerek ürünlerini tanıtmak için bu oldukça gerekli bir işlemdir.Günümüz de birçok firma ise hala sosyal medya da aktif değillerdir.Birçok firma evden sosyal hesapları yönetecek,günlük paylaşımlarda bulunacak,müşterilerin sorduğu soruları sosyal hesaplar üzerinden cevaplayacak insanlar aramaktadırlar.Sizde hemen onlara başvurarak işe başlayabilirsiniz.Bu işin ücreti ortalama olarak 800 ile 1500 lira arasındadır.Çok zor bir iş değildir.Çayınızı,kahvenizi masa başında yudumlayarak gerekli işleri rahatlıkla yapabilirsiniz.

Evden ürün satarak para kazanma yolları:
Evinizden birçok ürün satabilirsiniz.Bunların arasında el yapımı ürünler,hediyelik eşyalar,aksesuar parçaları bile olabilir.Peki bu ürünleri en ucuza nereden bulurum? Alibaba, gibi birçok sitede birçok eşya çok ucuza satılmaktadır.Bu tür yabancı sitelerden ürünleri sipariş vererek gelmesini bekleyebilirsiniz.Ortalama 20 günde gelmektedir.5 liraya alınan bir eşya,ülkemizde 25 liraya kadar satılmaktadır.Yurt dışından sipariş vermeyi bilmeyen insanlar,uğraşmak istemeyen insanlar için bu bir fırsat haline dönüşmektedir.Bu yüzden ürünün elinizde kalma gibi bir ihtimali yok denecek kadar azdır.

Eviniz de çocuk bakarak para kazanma:

Çocuk bakarak da evden para kazanmak mümkün.Hemde oldukça kazançlı bir iş.Çocuk bakarak para kazanma işi, ile,lokasyona ve saate göre fiyatı değişkenlik göstermektedir.Bunları sizler için farklı bir makalemizde detaylı bir şekilde anlatacağız. Bu işten ortalama olarak aylık 1200 ile 1500 lira arası gelir elde edebilirsiniz.

Blog sahipleriyle anlaşarak sitelerine makale veya yorum yazın:
En yaygın iş seçeneklerinin başında gelmektedir.Bloglarını belli kitleye ulaştırmak veya ziyaretçi kitlesini korumak amacıyla birçok iş veren,ücret karşılığında makale veya yorum yazdırabilmektedir.Mesela bir ürünün yazısı var ve buna dikkat çektirmek için altına farklı kişilerden yorum istemektedirler.Sizde bu yorum metinlerini veya ürün makalelerini yazarak blog sahiplerine satabilirsiniz.

İnternet üzerinden online eğitim vererek para kazanmak:
Sevdiğiniz,yetenekli olduğunuz bir iş mi var? Bir sporcu musunuz? Fakat evden para kazanmak istediğiniz için dışarıyla pek işiniz olmuyor.İşte size fırsat! Online eğitim vererek para kazanmakta mümkün.Bunun için kendinize sosyal hesaplar açın ve online eğitim verdiğinizi ve bunu nasıl yaptığınızı anlatın.Bunun yanında fiyat seçeneklerini de sunun.Günümüz de internetten spor eğitimi alan bir çok insan vardır.Sende onlara eğitim vererek işine başlayabilirsin.

Web sitesi yaparak evden para kazanmak
Web sitesi yapmayı biliyorsanız evinizden para kazanabilirsiniz.Çevrenizden başlayarak bu işi güzel bir şekilde hızlıca ilerletmek mümkündür.Nasıl web siteleri yaptığınızı,nasıl hizmet ve destek verdiğinizi müşterilerinize anlatın.Gerekirse broşür,el ilanları bastırarak dükkan dükkan gezerek sahiplerine uygun fiyatlara internet sitesi yaptığınızı anlatın.Oldukça etkili bir yöntemdir.Bu işte destek her zaman önemlidir.Müşteriniz ne zaman destek isterse vermeniz gerekir ki işleriniz büyüsün,size referans olanların sayısı artsın.Bir müşteri,100 müşteri getirir.İşinizi seven biri her zaman sizi tavsiye edecek ve müşteri sayınız git gide artmaya başlayacaktır.

Oturduğum yerden para kazanmak istiyorum diyenlere özel hazırlamış olduğumuz bu makaleden umarız ki esinlenirsiniz.Sağlıcakla kalın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir