Finans

Alışverişlerinizde Astropay Kullanın Avantajlı Çıkın

İnternet üzerinden online alışverişler yapılırken insanların en çok önem verdiği nokta güvenlik olmaktadır. Günümüzde internet alışverişlerin de güvenlik sorunlarının giderilmesi için birçok çalışma gerçekleştirilmektedir. Bu çalışmalar sayesinde yoğun iş tempoları arasında internetten alışveriş ederken hızlı bir şekilde davranarak risk almaktan korkanlar için Astropay ön ödemeli kart sistemi geliştirilmiştir. Bu sistem günümüzde internet üzerinden alışveriş yapan kişilerin sıklıkla tercih ettiği bir sistem olup sadece Türkiye’de değil tüm dünya ülkelerinde uygun koşulları ve pratikliği ile tercih edilmektedir. Bu kart sistemini kullanarak alışveriş yapan kişiler, internet üzerinde herhangi bir bilgi paylaşımında bulunmamalarından dolayı güvenlik risklerine takılmadan rahatlıkla alışveriş yapabilirler. Online hırsızlık tehlikelerine karşı kişilerin korunabilmesini sağlayan kartlar, banka ve kredi kartları gibi riskler taşımazlar.

Astropay kart hakkında daha detaylı bilgi için “ Astropay Nedir ? “ başlıklı yazımızı okuyabilirsiniz.

 

 

Kolay Bir Şekilde Astropay Sahibi Olabilirsiniz

 

İnternette büyük avantajlar sağlayan Astropay ön ödemeli kart sistemi için kullanılan kartlar internet üzerinden çok kolay ve zahmetsiz bir şekilde temin edilebilmektedir. Online alışverişte güvenlik ortamının sağlanması için tercih edilen Astropay kartları, belirli bakiyeler için ödenecek ücretlerin havale veya EFT yoluyla gönderilmesi ile 16 haneli bir kod vasıtasıyla kullanılabilir şekilde tarafınıza ulaştırılır. Online alışveriş işlemlerinizde kredi kartı veya banka kartı yerine bu kodu kullanarak herhangi bir risk almadan kartınızın bakiyesi kadarıyla alışveriş yapabilirsiniz.

Daha fazla avantajdan yararlanmak için hemen “ Astropay Satın Al”ın ve avantajlı dünyadan yararlanın.

 

Astropay Ön Ödemeli Kart Kullanımında En Önemli Nokta

 

Belirli ödemeler yapılarak istenilen bakiye de temin edilen Astropay ön ödemeli kart sistemi ürünleri kullanırken alışverişlerde kartın içerisinde bulundurduğu bakiye kadar alışveriş yapılabileceği unutulmamalıdır. Astropay kartları; kredi kartları veya banka kartları gibi; eksi limitlere düşme, avans kullandırma ve limit aşımı türünde uygulamalar içermemektedirler. Bu nedenle Astropay kartlarıyla alışveriş yapılırken bakiye miktarı üzerinde alışveriş yapılamaz.

Astropay kart resmi satış platformu  sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir