İnternetten Para Kazanma

Site açarak para kazanmak

Birçoğunuz duymuştur sağdan soldan,site açarak para kazanma işlerini. Ortamlarda da gezerken kulağımız istemeden misafir olmuştur kanka sende site açıp para kazansana diyenlere 🙂 .  Bir siteden para kazanmak için ilk başlarda site kurulumunu bilmeniz gerekmektedir.Bunları biliyor ve sadede gelelim diyorsanız alttaki maddeleri dikkatlice okumaya başlayabilirsiniz.

İnternetten para kazanma işlerinin en başında web sitesi gelmektedir.Bu web siteleri ile insanların beğenisini kazanmak,siteye daha fazla aktif kullanıcı çekmek hedeflenir.Bu hedef doğrultusunda ilerlendiği taktirde kendi kurduğunuz internet sitesi üzerinden para kazanmaya yavaş yavaş başlayabilirsiniz.

İnternet sitesi kurdunuz ve sitenize ufaktan ziyaretçiler gelmeye başladı.Siz bunu paraya çevirmek istiyorsunuz.Tanıtım yazısı satarak para kazanmaya başlamalısınız artık.Peki bu nasıl olacak. Webmaster forumlarına üye olarak sitenizin ilanını verin.Sitemden şu kadara tanıtım yazınızı satıyorum diye. Hemen üyeler sizden yazı almak isteyeceklerdir.Sitenizin değerleri birde oldukça güzelse tadından yenmez. Tanıtım yazıları,karşı müşterinin sitesine olumlu etki edeceği için,onun linkini kendi sitenizde paylaşacağınız için tercih edilmektedir.

Siteniz üzerinden birçok şekilde para kazanabilirsiniz.Resimli reklamlar alarak güzel paralar kazanan insanlar mevcuttur. Dünyada en çok tercih edilen reklam firması google’dır. Google reklamlarını sitenize koyarakta aylık belli ödemeler alabilirsiniz.Sitenizin kayda değer ziyaretçisi varsa Google amca sizi maaşa bağlayacaktır.Sitenizin kategorisiyle ilgili hergün güncel,insanların dikkatini çekecek yazılar paylaşmaya özen gösterin.Yazdığınız yazılar boş değil,kullanıcıya hitap eden ve onları bilgilendiren yazılar olsun. Bu sayede sitenize giren kullanıcı artık her zaman takip etmeye başlayacak ve sizde siteniz üzerinden güzel bir şekilde para kazanmaya devam edeceksiniz.

Dünya çapında milyonlarca site mevcuttur ve bunların yarısından fazlası Google sayesinde para kazanmaktadır.Google alternatiflerin en başında gelmektedir. Üst yazıda bahsettiğimiz gibi tanıtım metinleri,resimli reklamlar ve bunun gibi birçok farklı yöntemlerden de uğraştığınız taktirde para kasabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir