İş Fikirleri

Araba Alıp Satarak Para Kazanmak

Son yılların favori para kazanma yöntemleri arasında yer yer alan araç alım satım işinde ciddi derecede paralar kazanılmaktadır.Bu iş için geniş bir sanayi,servis çevresi gerekmektedir.Ayrıca bu işe başlamadan önce cebinizde 10bin tl gibi bir rakam olursa ilk arabayı alıp sattığınızda bin lira paranız cebinizde kalır.Sizlere araba alıp satarak para kazanma yöntemlerini tek tek anlatmaya başlıyorum.

İlk olarak cebinizde 10 bin lira hazır olsun.Araba ilan sitelerini sıkı sıkı takip etmeniz gerekmektedir.Ucuza bir araba düştüğünde bunu hemen almanız , pazarlığı sıkı yapmanız gerekir.Tabi bu sırada da aracı ustanıza gösterip almalısınız. Örneğin ilan sitesinde hasarsız masrafı olmayan 5bin liraya bir tofaş şahin arabası gördünüz.Bildiğiniz üzere tofaş kuş serisi oldukça pahalandı ve su gibi satılıyor.

Bu aracı 5bin liraya satın aldınız diyelim.Eee nasıl para kazanacam diyeceksiniz. Hemen arabaya aksesuar yapın.Biraz basın,bir pasta jila ve uygun olan jant lastiklerden koyun.Araba geldi size 6bin liraya. Sağını solunu parlattıktan sonra tekrar ilan sitesine 7000 veya 7500 liraya koyun. Çevremde birçok arkadaşım bu işten oldukça güzel para kazanıyor.4 e aldıklarını 5500 6000 e satıyorlar.En fazlada bir hafta da gidiyor arabalar.Ben sizlere tofaş örneği verdim.Siz bu markaları kendiniz seçebilir ve kelepir gelenleri hemen alıp ufak aksesuarlar ekleyerek güzel paralara satabilirsiniz.

Araba alım satım işlerinde dediğimiz gibi usta çevreniz olması gerekiyor.Sıkı araştırmalar ile sizlerde güzel paralar kazanabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir