Yeni İş Kurmak

Böcek İlaçlama Firması Açmak

Böcek ilaçlama hizmetlerinde birçok böceklerin,küçük tür hayvanların ve birçok sürüngenlerin temizlenmesi dahildir.

Bu firmalar böceklerin,zararlı sürüngenlerin imhası konusunda mükemmel bir hizmet sunmaktadırlar.

Böcek ilaçlama firması kurmak isteyen insanlar gerekli kurumlara başvuru yaparak gerekli izinleri almalılardır.Bu hizmeti en iyi şekilde el ilanları ,sosyal medya üzerinden tanıtarak iş yapabilirsiniz.

Böcek ilaçlama şirketi nasıl  kurulur?

Sunmakta olacağınız böcek ilaçlama işinde karar verin.

Böcek ilaçlama işi genel olarak kimyasallar ve tuzaklar yolu ile olmaktadır.Özel ilaçlama işinde ise hamam böcekleri,yılanlar,sıçan gibi hayvanlar yer almaktadır.Bu hizmetleri verirken müşteriye kesin çözüm sunacağınızın garantisini vermeniz gerekmektedir.

Gerekli ruhsat ve izinleri alın

İşletmenizi açabilmek için belediyeden gerekli izinleri almalısınız.Vergi işlerini de hallettikten sonra alttaki adımları uygulayabilirsiniz.

Ticari bir yer kiralayın veya home ofis oluşturun

Uygun bir ilaçlama şirketi yeri aramaya başlayabilirsiniz.Bu işte ticari bir yer bulabilir veya home ofis şeklinde de bu işi yapabilirsiniz.İşe tam başlamadan önce tüm ilaçlama ekipmanlarını kullanmaya hazır hale getirin.Şirkette çalışacak olanları getirip götürmek üzere ve ekipmanları taşımak amacıyla bir şirket aracı bulmalısınız.

Böcek ilaçlama firmanızın reklamını yapın

Bu iş için kaliteli bir görsel internet sitesi açın.İletişim bilgilerini ve şirketiniz ile ilgili tüm bilgileri,hizmetleri bu sitede paylaşın.Sitenizi firma rehberlerine kaydedin ve sosyal profillerinizde sık sık paylaşıp insanlara nasıl hizmet verdiğinizi gösterin.Emlakcılar ile,müteahhitler ile iletişime geçerek reklam yapmaya özen gösterin.

İhtiyacınız olanlar

Böcek ilaçlama ruhsatı
Kimyasal malzeme kullanımı eğitim
Kimyasallar
kimyasal tabancaları
tuzaklar ve küçük kafesler gibi böcek ilaçlama ekipmanlarını alın.

İpuçları
En yeni kimyasallar hakkında bilgi sahibi olmak için bu sektördeki gelişmeleri sürekli araştırın.Müşterilerinize güven vermenin en iyi yolu böcek ilaçlama işinde kesinliktir.İlaçlama sonrasında kesin olarak garanti veriyorsanız o müşteri artık benzer işler de sizi tercih edecektir.

Uyarı
Zararlı böcekleri imha ederken müşterilerinize zarar verecek yasaklı kimyasallardan uzak durun.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir